A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@bra - Zmień pampersa i do łóżka!
Reżim i zemsta to teraz często używane słowa. To wytrych do mózgów kibiców pisowskich. Reżim polityczny to władza oparta na przemocy i ucisku, często bezprawna i utrzymująca się dzięki zastraszaniu społeczeństwa. Jakoś nie dostrzegam działania władzy polegającego na zastraszaniu społeczeństwa i przemocy. Działania władz zastraszyły tylko polityków Zjednoczonej Prawicy i wieją z pełnymi gaciami z Polski. Ludzie żyją normalnie. Zemsta to działanie będące odwetem za doznane zło, krzywdę lub obrazę, motywowane chęcią wyrównania rachunków Mścić się Tusk też nie ma za co. Nic mu przez osiem lat nie zrobili. Po prostu politycy Zjednoczonej Prawicy i biznesowi koledzy zarabiali na życie i nie mieli czasu na wsadzenie do więzienia Tuska i całej bandy PO. Reżim i zemsta - ale jak to ładnie brzmi i pobudza wyobraźnię. To musi docierać do wyborcy Zjednoczonej Prawicy, który wierzy tylko w to co Prezes mu powie.
Pasłęk musi być dumny ze śliwki.
Hmmm w 2026 jak obala orbana gdzie biedaki sie schowaja
pełna zgoda - laiczka :-))))
Po śliwkach to jedynie rozwolnienie cuchnące. Jak dobrze, że nas to nie dopadło lokalnie.
Poseł Śliwka : jest taka opowieść jak ojciec został prezesem (tak z czystego przypadku) takiej jednej spółdzielni w Pasłęku.
Czy to była korupcja - nie mnie osądzać.
czy ktoś z komentujących przeczytał zarzuty wobec Ziobry. Poczytajcie a się uśmiejecie.
odwracanie uwagi od zadłużonych po uszy szpitali, brakujących miliardów na NFZ, PRZEKŁADANIE OPERACJI CZYLI ŻYCIE PRZESTAJE BYC WARTOŚCIA NADRZĘDNĄ, FATALNY STAN EDUKACJI ! Ziobro to temat odwracający uwagę od tego co się wali i nad czym nie zapanowali i nie maja pomysłu ani środków na poprawę ! niech sobie sąd ocenia wartość dowodów, a reszta niech pokaże co potrafi naprawiając sprawy najważniejsze dla ludzi czyli zdrowie, edukację i warunki życia bo do osądzania i czerpania satysfakcji z wsadzania kogoś za kraty są pierwsi ! dziwić się można społeczeństwu, że daje się na nabierać i emocjonować zabawą politykierów marnej już jakości, a zapominają o tym co ważne dla nich do prowadzenia normalnej egzystencji
I taki embrion prezydentem chciał być !