UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak w tym mieście ludziom się żyje bogato, wspaniałe. Przyszłość dla mieszkańców świetlana. Zero bezrobocia. Cudownie.

Optymizm

Anuluj