UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan poseł Śliwka już raz na zawsze przegrał w Elblągu swoją kandydaturę jak i w całej Polsce na prezydenta miasta. WSTYD! Taki młody i jeszcze ma mleko pod nosem.


Anuluj