UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan poseł Śliwka już raz na zawsze przegrał w Elblągu swoją kandydaturę jak i w całej Polsce na prezydenta miasta. WSTYD! Taki młody i jeszcze ma mleko pod nosem.
Pan poseł Śliwka już raz na zawsze przegrał w Elblągu swoją kandydaturę jak i w całej Polsce na prezydenta miasta. WSTYD! Taki młody i jeszcze ma mleko pod nosem.