14
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kto ma na tym zarobić? Znów jaki koleś partyji jedynej słusznej. Logiczne by było poprowadzić to cudo po lewej stronie i tam taki Cud jest ze potrzeba by jednego mostu a nie dwóch No ale dwa mosty to również mnóstwo kasy można przytulić głupota poraża
Pokoś (2025.11.07)

info

1  
  1
I tak w kółko. Remont. Budowa obok. I wciąż to samo. Ważne aby kasę mielić. Ciągle bałagan i syf. Plany, obietnice i nic sensownego od dekad się nie dzieje.... No ale to Gdańsk.....
(2025.11.09)

info

2  
  0
Zlikwidować ZBK
(2025.11.11)

info

0  
  0
Był z nami Marcin, jest z nami Krzysiek, nie ma z nami Zbyszka, gdzie jest k..... Zbyszek???
(2025.11.11)

info

0  
  0