UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto ma na tym zarobić? Znów jaki koleś partyji jedynej słusznej. Logiczne by było poprowadzić to cudo po lewej stronie i tam taki Cud jest ze potrzeba by jednego mostu a nie dwóch No ale dwa mosty to również mnóstwo kasy można przytulić głupota poraża
Pokoś