UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tak w kółko. Remont. Budowa obok. I wciąż to samo. Ważne aby kasę mielić. Ciągle bałagan i syf. Plany, obietnice i nic sensownego od dekad się nie dzieje.... No ale to Gdańsk.....


Anuluj