UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak w kółko. Remont. Budowa obok. I wciąż to samo. Ważne aby kasę mielić. Ciągle bałagan i syf. Plany, obietnice i nic sensownego od dekad się nie dzieje.... No ale to Gdańsk.....
I tak w kółko. Remont. Budowa obok. I wciąż to samo. Ważne aby kasę mielić. Ciągle bałagan i syf. Plany, obietnice i nic sensownego od dekad się nie dzieje.... No ale to Gdańsk.....