UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czerwoni u władzy - Ha, a wy się ciągle tym gościem podpieracie od lat. Takich jak on to w PO KO 80 %. Tam większość to resortowi. Podobnie jak w tvn czy tvp.
@Czerwoni u władzy - Ha, a wy się ciągle tym gościem podpieracie od lat. Takich jak on to w PO KO 80 %. Tam większość to resortowi. Podobnie jak w tvn czy tvp.