A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@okoniowaty - A co w tym jest dziwnego? Z mama mieszkasz nadal chyba, skoro nie wiesz, że to prawie całkowicie normalne. Stare budynki grupowane w małe wspólnoty maja właśnie takie opłaty - około 1000zł za 35m. Z drugiej strony, czemu mieliby nie płacić? Każdy uczciwy zdrowy pracujacy obywatel musi płacić, takie jest życie.
Wszystkie koszty rosną, a w mieszkaniach komunalnych taniej????
Co to ma znaczyć
„W programie mieszkaniowym ma być też wprowadzona możliwość uzyskania dotacji z budżetu miasta przez Zarząd Budynków Komunalnych na remonty lokali. Dotacja ma wynieść 30 procent kwoty uzyskanej za sprzedaży mieszkań komunalnych. ”
Dlaczego nie wprowadzicie bonifikaty na resztówki „ ostatnie mieszkania”
Ja chciałbym wykupić mieszkanie ale nie stać mnie żeby wyłożyć 60 tys od razu po tym jak w remont ruiny którą dostaliśmy wpakowałam 100 tys
Samorząd chce wprowadzić pilotażowy program modułowej zabudowy mieszkaniowej. Ma ona powstać przy ul. Łęczyckiej 29 i będzie się składać z lokali komunalnych i socjalnych, - Lokalizacja Hotelowca bis po drugiej stronie ulicy to BŁĄD, czyli getto będzie 50 metrów dalej, a zabudowa modułowa powinna powstać na Skrzydlatej na miejscu kolej no likwidowanych czterech baraków. To błędna decyzja, a DOBRA, że poniemiecka kamienica przy ul. Czerniakowskiej 27 będzie remontowana, a nie rozbierana, jak chciało poprzednie kierownictwo ZBK.
Wszystkie koszty rosną, a w mieszkaniach komunalnych taniej??
A jakby w mieszkaniach komunalnych drożało to jeszcze gorzej.
Niektórym to jakby nie było to są zawsze niezadowoleni. Jedżta może w Bieszczady, albo na grzyby.
Wreszcie mamy prezydenta który myśli o Elblagu i jego mieszkańcach. Ma tez jakis realny plan na to miasto !!!
Podlizuch
Żeby to było takie proste jak to w UM opowiadają... a co z tymi mieszkańcami "hotelowca", którzy mimo wszystko mają tytuł prawny do lokalu i nie zgodzą się na dobrowolne przeniesienie?W takim wypadku UM będzie mysiał uzyskać wyrok eksmisyjny... a to trochę potrwa i wcale tak szybko hotelowca nie rozbiorą
@okonie_do_jeziora - co w tym dziwnego ?? Wiesz jakie warunki są na Łęczyciej 26?? A ja 1000 zł płacę czynszu za mieszkanie 69 m z kuchnią i łazienką w mieszkaniu oraz wyremontowaną klatką schodową.
@Elf - Jak dobrowolnie nie opuszcza to pojawi się "dziewczynka z zapałkami" i załatwi sprawę nie takie sytuacje zna świat