29
05.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@okoniowaty - A co w tym jest dziwnego? Z mama mieszkasz nadal chyba, skoro nie wiesz, że to prawie całkowicie normalne. Stare budynki grupowane w małe wspólnoty maja właśnie takie opłaty - około 1000zł za 35m. Z drugiej strony, czemu mieliby nie płacić? Każdy uczciwy zdrowy pracujacy obywatel musi płacić, takie jest życie.
okonie_do_jeziora (2025.11.05)
Wszystkie koszty rosną, a w mieszkaniach komunalnych taniej????
Jajkes (2025.11.05)

info

9  
  0
Co to ma znaczyć „W programie mieszkaniowym ma być też wprowadzona możliwość uzyskania dotacji z budżetu miasta przez Zarząd Budynków Komunalnych na remonty lokali. Dotacja ma wynieść 30 procent kwoty uzyskanej za sprzedaży mieszkań komunalnych. ” Dlaczego nie wprowadzicie bonifikaty na resztówki „ ostatnie mieszkania” Ja chciałbym wykupić mieszkanie ale nie stać mnie żeby wyłożyć 60 tys od razu po tym jak w remont ruiny którą dostaliśmy wpakowałam 100 tys
Ad19 (2025.11.05)

info

1  
  3
Samorząd chce wprowadzić pilotażowy program modułowej zabudowy mieszkaniowej. Ma ona powstać przy ul. Łęczyckiej 29 i będzie się składać z lokali komunalnych i socjalnych, - Lokalizacja Hotelowca bis po drugiej stronie ulicy to BŁĄD, czyli getto będzie 50 metrów dalej, a zabudowa modułowa powinna powstać na Skrzydlatej na miejscu kolej no likwidowanych czterech baraków. To błędna decyzja, a DOBRA, że poniemiecka kamienica przy ul. Czerniakowskiej 27 będzie remontowana, a nie rozbierana, jak chciało poprzednie kierownictwo ZBK.
(2025.11.05)

info

4  
  1
Wszystkie koszty rosną, a w mieszkaniach komunalnych taniej?? A jakby w mieszkaniach komunalnych drożało to jeszcze gorzej. Niektórym to jakby nie było to są zawsze niezadowoleni. Jedżta może w Bieszczady, albo na grzyby.
(2025.11.05)

info

3  
  0
Wreszcie mamy prezydenta który myśli o Elblagu i jego mieszkańcach. Ma tez jakis realny plan na to miasto !!!
(2025.11.05)

info

2  
  6
Podlizuch
(2025.11.05)

info

1  
  0
Żeby to było takie proste jak to w UM opowiadają... a co z tymi mieszkańcami "hotelowca", którzy mimo wszystko mają tytuł prawny do lokalu i nie zgodzą się na dobrowolne przeniesienie?W takim wypadku UM będzie mysiał uzyskać wyrok eksmisyjny... a to trochę potrwa i wcale tak szybko hotelowca nie rozbiorą
Elf (2025.11.05)
@okonie_do_jeziora - co w tym dziwnego ?? Wiesz jakie warunki są na Łęczyciej 26?? A ja 1000 zł płacę czynszu za mieszkanie 69 m z kuchnią i łazienką w mieszkaniu oraz wyremontowaną klatką schodową.
okoniowaty (2025.11.05)
@Elf - Jak dobrowolnie nie opuszcza to pojawi się "dziewczynka z zapałkami" i załatwi sprawę nie takie sytuacje zna świat
000009 (2025.11.05)