UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wreszcie mamy prezydenta który myśli o Elblagu i jego mieszkańcach. Ma tez jakis realny plan na to miasto !!!
Wreszcie mamy prezydenta który myśli o Elblagu i jego mieszkańcach. Ma tez jakis realny plan na to miasto !!!