UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żeby to było takie proste jak to w UM opowiadają... a co z tymi mieszkańcami "hotelowca", którzy mimo wszystko mają tytuł prawny do lokalu i nie zgodzą się na dobrowolne przeniesienie?W takim wypadku UM będzie mysiał uzyskać wyrok eksmisyjny... a to trochę potrwa i wcale tak szybko hotelowca nie rozbiorą

Elf

Anuluj