UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@okoniowaty - A co w tym jest dziwnego? Z mama mieszkasz nadal chyba, skoro nie wiesz, że to prawie całkowicie normalne. Stare budynki grupowane w małe wspólnoty maja właśnie takie opłaty - około 1000zł za 35m. Z drugiej strony, czemu mieliby nie płacić? Każdy uczciwy zdrowy pracujacy obywatel musi płacić, takie jest życie.
okonie_do_jeziora