UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czy ktoś zapytał dzieci, młodzież która uczęszczała na zajęcia w modelarni, czy zamiast tych zajęć wolą zajęcia muzyczne typu folk, taneczne czy jakieś inne. Zabieracie dzieciom pasje. O co w tym wszystkim chodzi. Dlaczego dyrektor nie pofatygowała się żeby porozmawiać z uczestnikami tych zajęć. Umawiała się na spotkanie i się na nich nie pojawiała.

Elblążanka 61