29
05.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
10 miliardów na betonowe jeże... czy to jest normalne ?... i to ma nas obronić ? Miejmy nadzieję że zurek znajdzie winnych i pozamyka tych z neo rządu.
(2025.11.05)

info

5  
  1
@Inyeres kwitnie - Od tego, że zajęli Krym i parę obwodów na wschodzie. O ile na Krymie pozostało spokojnie, to na wschodzie trwała wojna domowa. Bo zająć coś, to nie problem. Ale utrzymać to, to utrapienie. Wietnam, Korea, Czeczenia, Afganistan, Irak. A wojna domowa jest szczególnie okrutna. Gdyby nie zajmowali Ukrainy, to problemu by nie było.
entuzjasta (2025.11.05)
Nie osłabiaj mnie 😀
(2025.11.05)
@Inyeres kwitnie - Karmi się nas propagandą potrzebną kolejnemu, ,wielkiemu bratu, ,. A My poznajemy co to znaczy, ,No money no honey, ,!
(2025.11.05)
Bezpieczeństwo Polski, takie prace powinny odbywać się po cichu. Poza obiektywem aparatów, artykułów w brukowcach, itp. Zero działania w ukryciu, zero zaskoczenia. Kontrwywiad obcych sił zbrojnych wystarczy, że poczta, poglada i posłucha wiadomości i wszystko ma podane na tacy :/.
(2025.11.06)

info

5  
  0
" EIDAS 2.0 + AMLA + CBDC: TAK POWSTAJE SYSTEM TOTALNEJ KONTROLI? " - na BaldTV sobie zobaczcie - oj, będzie się działo... jak to mówią - owca całe życie obawia się wilka, a zarzyna ją pasterz...
(2025.11.06)

info

2  
  0
Doktryna na najwyzszym poziomie. Ciag dalszy psychozy
(2025.11.06)

info

0  
  0
Panowie pora ruszać d.. y i to nie jest żart. Wojna z Rojsą Putina jest na 90 % a pokolenie dzieciaków - 20 latków nawet nie wie co to jest sperka o 97 metodach jej użycia w walce nie wspomnę. Pokolenie 50-60 latków to dziś jedyna grupa zdolna do realnej walki w obronie Polski. Tyle że rząd zamiast dać Polaką broń do ręki inwestuje w zapory przeciwczołgowe które w wypadku rajdu nawet T 72 nie wyjadą za magazunów zanim te czołgi staną w Elblągu, A Kosiniak - kamysz myśłi czu udaje że myśli ? Albo ktoś komuś coś w zamian za kontrakt, ,, ,,
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.06)
Jednego nie rozumiem. Autokary kursują z Królewca, czyli Rosji do Polski i z powrotem z dużą częstotliwością To są sankcje czy nie? Tabun Rosjan może grasować w Polsce i kto ma nad tym kontrolę?
Zdziwiona (2025.11.06)

info

0  
  0