Wybrany wątek opinii
Do entuzjasta, zdobac wiedze dlaczego ruski wjechali na ukraine, od czego sie zaczelo a nie piszesz bzdety z tv.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@Inyeres kwitnie - Od tego, że zajęli Krym i parę obwodów na wschodzie. O ile na Krymie pozostało spokojnie, to na wschodzie trwała wojna domowa. Bo zająć coś, to nie problem. Ale utrzymać to, to utrapienie. Wietnam, Korea, Czeczenia, Afganistan, Irak. A wojna domowa jest szczególnie okrutna. Gdyby nie zajmowali Ukrainy, to problemu by nie było.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Inyeres kwitnie - Karmi się nas propagandą potrzebną kolejnemu, ,wielkiemu bratu, ,. A My poznajemy co to znaczy, ,No money no honey, ,!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0