UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jednego nie rozumiem. Autokary kursują z Królewca, czyli Rosji do Polski i z powrotem z dużą częstotliwością To są sankcje czy nie? Tabun Rosjan może grasować w Polsce i kto ma nad tym kontrolę?

Zdziwiona

Anuluj