UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jednego nie rozumiem. Autokary kursują z Królewca, czyli Rosji do Polski i z powrotem z dużą częstotliwością To są sankcje czy nie? Tabun Rosjan może grasować w Polsce i kto ma nad tym kontrolę?
Zdziwiona
Jednego nie rozumiem. Autokary kursują z Królewca, czyli Rosji do Polski i z powrotem z dużą częstotliwością To są sankcje czy nie? Tabun Rosjan może grasować w Polsce i kto ma nad tym kontrolę?
Zdziwiona