UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
10 miliardów na betonowe jeże... czy to jest normalne ?... i to ma nas obronić ? Miejmy nadzieję że zurek znajdzie winnych i pozamyka tych z neo rządu.
10 miliardów na betonowe jeże... czy to jest normalne ?... i to ma nas obronić ? Miejmy nadzieję że zurek znajdzie winnych i pozamyka tych z neo rządu.