A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@las - Za rok wygra projekt budowy parku w lesie.
No tak szczególnie Koncerty ORGANOWE w jamie BETONU i zepsucia. Kogoś niezłe pokręciło.
Mieszkanki i mieszkańcy, a gdzie mieszkaniątka, albo mieszkanięta?
Dokładnie! Jeszcze w tak beznadziejnej szkole!
@Mieszkaniec... - Jak to nie ma sa, wystarczy tylko dobrze poszukac, na miescie popytac, bo juz o kilku sie mowi