55
29.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@las - Za rok wygra projekt budowy parku w lesie.
Nie booooj (2025.10.30)
No tak szczególnie Koncerty ORGANOWE w jamie BETONU i zepsucia. Kogoś niezłe pokręciło.
Zgroza (2025.10.30)

info

2  
  1
Mieszkanki i mieszkańcy, a gdzie mieszkaniątka, albo mieszkanięta?
alrena (2025.10.31)

info

1  
  0
Dokładnie! Jeszcze w tak beznadziejnej szkole!
Oburzeni (2025.10.31)
@Mieszkaniec... - Jak to nie ma sa, wystarczy tylko dobrze poszukac, na miescie popytac, bo juz o kilku sie mowi
Sumienie23 (2025.11.09)