Wybrany wątek opinii
i znowu w okręgu piątym znowu schody od sadowej nie zrobione tylko jakieś głupoty w szkole 16 i 14!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
55
6
Bo to budżet szkół i przychodni
Do moderacji
Odpowiedz
35
3
Dokładnie! Jeszcze w tak beznadziejnej szkole!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0