A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mlode Zefiry
"Nowa" Lewica, a twarze od 40 lat te same....
mam pomysł na nową lewicę, proszę się rozwiązać i więcej nie błaznować. działam pro bono, nie musicie mi płacić
Przyszłość lewicy czyli kabaret starszych panów, co za żenada!
Nowa lewica a pryki korytkowe stare im to żaden komuszy lifting nie pomoże
Stare grzyby trzymają się kasy i stanowisk, jak młodzież ma się przebić ! Młodzież mają na dystans aby starszyznie miejsc nie zajęli bo pazernosc ważniejsza! Wstydu nie mają! Bierdron olał wiosnę i uwił sobie gniazdko w Brukseli z mężem! A tu az wstyd patrzeć na to zgrupowanie "mlodziezowki"czas popatrzeć w metrykę i w lustro i nie robić z siebie przedstawienia
@pacjentka - Nowa Lewica - ona taka nowa, bo stoi przy niej wciąż ten Janusz Nowak.
Tyły zabezpiecza młoda nagonka -:)))))będą asekurować -:)
No Nowak to sie nadaje burak
Władek i Janusz. Czas leci, a oni są NOWI. Od lat 70-tych XX wieku. No i niech tak zostanie.