UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastępca z Węgorzewa przebiera nogami do parlamentu. Wyznaczyli go na jedynkę za dwa lata. Jego szanse zerowe. Przypominam co mówiono o Monice Falej. Na obcych się nie głosuję. To teraz na Węgorzewo nie głosujemy. Aco do wyborów samorządowych. Prawda jest taka. Nawet jednej listy w okręgu byście nie zebrali.