60
24.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
halloween nadchodzi 😀
hhff (2025.10.24)

info

33  
  3
Precz z komuną !!
(2025.10.24)
Powinni się nazwać "Nowa Komuna".
Krawczyk (2025.10.24)

info

18  
  3
Stare prącie w nowym froncie 🤣
(2025.10.24)
W notatce ani słowa o jaki program ma ta lokalna Nowa Lewica i co chce osiągnąć oprócz tego, że chcą wystąpić w kolejnych wyborach samorządowych...
(2025.10.24)

info

16  
  2
Wspólwinni obecnej sytuacji WON
(2025.10.24)

info

14  
  3
kojarzy ktoś firmę M@ńkvt Development Grease’n’Build ?
(2025.10.24)

info

11  
  3
Obstawiam, że te nowe władze (i nowe idee), to ten pierwszy z prawej i drugi z lewej. Wyglądają na świeżo upieczonych studentów politologii, zarządzania i stosunków międzynarodowych. Przystojni, obyci w świecie, elokwentni, znający języki obce. A do tego wzrok nie dziki, suknia nie plugawa. W skrócie: elbląska lewica zabezpieczyła sobie właśnie przyszłość na kolejne 30 lat. Następni jej lokalni przewodniczący pewnie się nawet jeszcze nie urodzili; )
KibiczProstej (2025.10.24)

info

16  
  3
To juž nawet nie na ksiuty, ani też przy nowym froncie, ciągle prawią jakieś smuty, bo już na nic jest ich prącie. jeszcze nową chcą dziś zrobić, ze z tej starej chorej władzy, jeszcze laskę mu dorobić, bo nie widzą że są nadzy.
Widzę ciemność (2025.10.24)
Tak długo jak Ci, ,skostniali" działacze, panowie N. i M. będą wizerunkiem Lewicy, tak długo nie będzie nowych pomysłów na aktywność.
Czytelnik66 (2025.10.24)

info

15  
  2