UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To juž nawet nie na ksiuty, ani też przy nowym froncie, ciągle prawią jakieś smuty, bo już na nic jest ich prącie. jeszcze nową chcą dziś zrobić, ze z tej starej chorej władzy, jeszcze laskę mu dorobić, bo nie widzą że są nadzy.
Widzę ciemność