UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obstawiam, że te nowe władze (i nowe idee), to ten pierwszy z prawej i drugi z lewej. Wyglądają na świeżo upieczonych studentów politologii, zarządzania i stosunków międzynarodowych. Przystojni, obyci w świecie, elokwentni, znający języki obce. A do tego wzrok nie dziki, suknia nie plugawa. W skrócie: elbląska lewica zabezpieczyła sobie właśnie przyszłość na kolejne 30 lat. Następni jej lokalni przewodniczący pewnie się nawet jeszcze nie urodzili; )
KibiczProstej