UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To tera żurek niech POwie czy to był sędzia czy NEo sędzia.... ?.... czy to jest prawo czy bezprawie bo ja nie wiem.
Groch z Kapustą
To tera żurek niech POwie czy to był sędzia czy NEo sędzia.... ?.... czy to jest prawo czy bezprawie bo ja nie wiem.
Groch z Kapustą