UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To tera żurek niech POwie czy to był sędzia czy NEo sędzia.... ?.... czy to jest prawo czy bezprawie bo ja nie wiem.

Groch z Kapustą

Anuluj