UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może warto wyłączyć komentarze w tej sprawie. Przecież to jest?! Nie tędy droga. W innych sprawach wyłącza się komentarze. A czy tutaj nie warto?!
Biskup generał G
A może warto wyłączyć komentarze w tej sprawie. Przecież to jest?! Nie tędy droga. W innych sprawach wyłącza się komentarze. A czy tutaj nie warto?!
Biskup generał G