UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może warto wyłączyć komentarze w tej sprawie. Przecież to jest?! Nie tędy droga. W innych sprawach wyłącza się komentarze. A czy tutaj nie warto?!

Biskup generał G

Anuluj