15
06.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Miałem kiedyś Forda Sierre, wtedy mało było takich ładnych... gdy sprzedawałem, napalił się chłopak z Braniewa /pracował w warsztacie samochodowym w Elblągu /. Po niedługim czasie ścigając sie na tej trasie z kolegą, też zawinął Sierrę na drzewie / zakręt na Elbląg/ ginął. Z rok, stoję na granicy z Kaliningradu, patrzę wjeżdża moja Sierra... calutka. Wyklepali ? Nie... tabliczkę z mojej Sierry zamontowali w takiej samej przemyconej z Niemiec...
(2025.10.07)

info

2  
  3
Nie przesadzaj. Pytanie co się dzieje z ludźmi jak siadają za kierownicę. Taka sytuacja jest na całym Bożym świecie. Nie trolluj.
pitupitu (2025.10.07)
NBR to stan umysłu !
(2025.10.07)

info

3  
  1
@Olaffff - Wojtek z nimi pil
Kiotyt (2025.10.07)
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel.783 903 941
DOMINIK KANC (2025.10.07)

info

0  
  1