A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miałem kiedyś Forda Sierre, wtedy mało było takich ładnych... gdy sprzedawałem, napalił się chłopak z Braniewa /pracował w warsztacie samochodowym w Elblągu /. Po niedługim czasie ścigając sie na tej trasie z kolegą, też zawinął Sierrę na drzewie / zakręt na Elbląg/ ginął. Z rok, stoję na granicy z Kaliningradu, patrzę wjeżdża moja Sierra... calutka. Wyklepali ? Nie... tabliczkę z mojej Sierry zamontowali w takiej samej przemyconej z Niemiec...
Nie przesadzaj. Pytanie co się dzieje z ludźmi jak siadają za kierownicę. Taka sytuacja jest na całym Bożym świecie. Nie trolluj.
NBR to stan umysłu !
@Olaffff - Wojtek z nimi pil
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel.783 903 941