UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miałem kiedyś Forda Sierre, wtedy mało było takich ładnych... gdy sprzedawałem, napalił się chłopak z Braniewa /pracował w warsztacie samochodowym w Elblągu /. Po niedługim czasie ścigając sie na tej trasie z kolegą, też zawinął Sierrę na drzewie / zakręt na Elbląg/ ginął. Z rok, stoję na granicy z Kaliningradu, patrzę wjeżdża moja Sierra... calutka. Wyklepali ? Nie... tabliczkę z mojej Sierry zamontowali w takiej samej przemyconej z Niemiec...