UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miałem kiedyś Forda Sierre, wtedy mało było takich ładnych... gdy sprzedawałem, napalił się chłopak z Braniewa /pracował w warsztacie samochodowym w Elblągu /. Po niedługim czasie ścigając sie na tej trasie z kolegą, też zawinął Sierrę na drzewie / zakręt na Elbląg/ ginął. Z rok, stoję na granicy z Kaliningradu, patrzę wjeżdża moja Sierra... calutka. Wyklepali ? Nie... tabliczkę z mojej Sierry zamontowali w takiej samej przemyconej z Niemiec...