Wybrany wątek opinii

To co dzieje się Polakom w głowach kiedy wsiadają do samochód to fenomen na skalę świata... ledwo to chodzi, zakręcone, nie wie, że żyje. A jak wsiada za kierownicę auta? Ile fabryka dała... nie ważne ile mówią znaki ta i tak będzie jechała o 40 więcej... No i masz, kasztan wpadł w drzewo..
(2025.10.06)
Nie przesadzaj. Pytanie co się dzieje z ludźmi jak siadają za kierownicę. Taka sytuacja jest na całym Bożym świecie. Nie trolluj.
pitupitu (2025.10.07)
Powrót do komentarzy