Wybrany wątek opinii
To co dzieje się Polakom w głowach kiedy wsiadają do samochód to fenomen na skalę świata... ledwo to chodzi, zakręcone, nie wie, że żyje. A jak wsiada za kierownicę auta? Ile fabryka dała... nie ważne ile mówią znaki ta i tak będzie jechała o 40 więcej... No i masz, kasztan wpadł w drzewo..
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
Nie przesadzaj. Pytanie co się dzieje z ludźmi jak siadają za kierownicę. Taka sytuacja jest na całym Bożym świecie. Nie trolluj.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0