A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dobre :)zgadzam sie w 100% jak czytam artykuly... to czasami mam wrazenie ze autor piszacy text nie ma swiadomosci o czym tak naprawde pisze brak logicznego myslenia:)