51
04.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dobre :)zgadzam sie w 100% jak czytam artykuly... to czasami mam wrazenie ze autor piszacy text nie ma swiadomosci o czym tak naprawde pisze brak logicznego myslenia:)
jaaja (2025.10.09)