UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dobre :)zgadzam sie w 100% jak czytam artykuly... to czasami mam wrazenie ze autor piszacy text nie ma swiadomosci o czym tak naprawde pisze brak logicznego myslenia:)

jaaja

Anuluj