UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gadanie o tym nie jest pozbawione sensu, ale może jakieś propozycje a nie zaklęcia w stylu "Elbląg musi być centrum subregionalnym i „sam w sobie” być stolicą pewnego obszaru niż „sąsiadem” Gdańska, „na granicy” obszaru gdańskiego". Elbląg nie jest sąsiadem dużego Gdańska, sąsiedztwem są mniejsze: Malbork, Braniewo, Nowy Dwór. Geografii nie przeskoczysz. Jak chcecie pomagać średnim miastom skoro cały system sprzyja powstawaniu super-wsi bez chłopów ? Patologiczne Banino czy budowanie osiedli wśród upraw na granicach nawet małych miast to norma. W jaki sposób ma się rozwinąć taki Elbląg skoro ekonomicznie nie skleja się przebywać w tym miejscu mając 20 - 35 lat ?

Cenzor 44

Anuluj