UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To są tylko pozorowane działania. Prezydent Missan nie ma żadnego pomysłu na rozwój miasta. Miej honor i podaj się do dymisji. Z tymi władzami to tylko stagnacja i bieda.

bra

Anuluj