17
02.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@okoniowaty - Pewnie, że jest. Ma wystarczająco dużo kumpli pijaków, degeneratów, hazardzistów i sprzedawczyków meczów, którzy wtedy na niego zagłosowali. Do pięt nie dorastał takim bramkarzom jak Sobański, Witan czy Madejski (że wspomnę tylko tych kilku bramkarzy z ostatnich kilkunastu lat).
KibiczProstej (2025.10.02)
to że ty znasz jakiegoś hyzia nie znaczy, że wszyscy go znają
(2025.10.03)
@KibiczProstej - Jak by nie było jest legendą klubu.
okoniowaty (2025.10.03)
... no no ale artykuł NEWS DNIA... BRAWO..
(2025.10.03)

info

3  
  1
Na tej ulicy nikt nie przechodzi po przejściach. Poza tym są dwa przejścia w odległości nie większej niż 100 m
kierowczyni (2025.10.03)

info

0  
  1
@okoniowaty - Dla kogo jest, dla tego jest. Dla mnie jest typem, który przez tyyyyle lat występów w Olimpii nie potrafił nawet wyłapać dośrodkowania, otoczony grupą zawodników. Wszystko wypiąstkowywał (w różnych kierunkach, więc mniej lub bardziej udanie). No i jeszcze ten słynny mecz ze Świtem NDM, który przegraliśmy 5:6 a on, już grubiutki wtedy, wpuścił chyba ze cztery tzw. "szmaty" (prawie jak Al Bundy, cztery przyłożenia w jednym meczu, he he). Więc - jak widzisz - legendą jest, tylko taką "legendą inaczej".
KibiczProstej (2025.10.03)
Na scieżkach rowerowych i chodnikach tony kasztanów... kto to ma sprzątnąć?
g22 (2025.10.05)

info

0  
  0