UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okoniowaty - Pewnie, że jest. Ma wystarczająco dużo kumpli pijaków, degeneratów, hazardzistów i sprzedawczyków meczów, którzy wtedy na niego zagłosowali. Do pięt nie dorastał takim bramkarzom jak Sobański, Witan czy Madejski (że wspomnę tylko tych kilku bramkarzy z ostatnich kilkunastu lat).

KibiczProstej

Anuluj