UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okoniowaty - Dla kogo jest, dla tego jest. Dla mnie jest typem, który przez tyyyyle lat występów w Olimpii nie potrafił nawet wyłapać dośrodkowania, otoczony grupą zawodników. Wszystko wypiąstkowywał (w różnych kierunkach, więc mniej lub bardziej udanie). No i jeszcze ten słynny mecz ze Świtem NDM, który przegraliśmy 5:6 a on, już grubiutki wtedy, wpuścił chyba ze cztery tzw. "szmaty" (prawie jak Al Bundy, cztery przyłożenia w jednym meczu, he he). Więc - jak widzisz - legendą jest, tylko taką "legendą inaczej".

KibiczProstej

Anuluj