Wybrany wątek opinii
Hyzio będzie przeprowadzał pieszych na drugą stronę słonecznej za drobna opłatą
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
@Dyzio - Ale ryknelam xd a akurat jem obiad
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Dyzio - hehehe
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Dyzio - Szkoda chłopaka, stoczył się, ale bramkarzem 70 lecia klubu jest
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@okoniowaty - Pewnie, że jest. Ma wystarczająco dużo kumpli pijaków, degeneratów, hazardzistów i sprzedawczyków meczów, którzy wtedy na niego zagłosowali. Do pięt nie dorastał takim bramkarzom jak Sobański, Witan czy Madejski (że wspomnę tylko tych kilku bramkarzy z ostatnich kilkunastu lat).
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@KibiczProstej - Jak by nie było jest legendą klubu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@okoniowaty - Dla kogo jest, dla tego jest. Dla mnie jest typem, który przez tyyyyle lat występów w Olimpii nie potrafił nawet wyłapać dośrodkowania, otoczony grupą zawodników. Wszystko wypiąstkowywał (w różnych kierunkach, więc mniej lub bardziej udanie). No i jeszcze ten słynny mecz ze Świtem NDM, który przegraliśmy 5:6 a on, już grubiutki wtedy, wpuścił chyba ze cztery tzw. "szmaty" (prawie jak Al Bundy, cztery przyłożenia w jednym meczu, he he). Więc - jak widzisz - legendą jest, tylko taką "legendą inaczej".
Do moderacji
Odpowiedz
3
1