UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Czyli dalej mamy drożyznę, tylko "uśmiechniętą" - Tak, tylko za PIS ceny regularnie rosły co tydzień, oraz zjedzona obecnie przez pisinflację siła nabywcza pieniądza znacząco spadła, no ale o tym zapomniałeś już, bo to mało medialne dla PIS.

Netkot

Anuluj