UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zamiast się ekscytować oczywistą inflacją - w warunkach jakiejśtam wciąż okupacji tego kraju i banksterskim dodruku - polecam posłuchać co nieco ludzi typu Trader21,321 Crypto, Phil Konieczny... jest tego masa - jest kasa do wyciągnięcia ze światowej płynności - możemy być liderami w jej odsysaniu; )... ale to raczej dla używających mózgu i przy tym nieco opanowanych.

WolneMedia.pl

Anuluj