Wybrany wątek opinii

Ciężko jest posprzątać szambo które zapełniało się 8 lat w niecałe 3 lata, a na dodatek sąsiad z pałacu ciągle w tym przeszkadza...
(2025.10.02)
Po ilu latach przestanie być usprawiedliwieniem "przez ostanie 8 lat(... )", którego zresztą używał sam PiS?
BiB (2025.10.02)
@BiB - Nie słyszałem tej tezy. Robią swoje. Inflacja zduszona do 3-4%. Nie osiągniesz efektu 0% jak było to kiedyś.
(2025.10.02)
Będą już zawsze podwyżki, przecież na 800+ dla niepracujących szlachciców wyborców PIS trzeba pracować i za nich płacić
(2025.10.02)
"niepracujących szlachciców wyborców PIS trzeba pracować" ha ha, a lemingi peowe to nie szarpią socjali jak komornik klamkę? Jeszcze bardziej.
(2025.10.02)
Owszem biorą, ale pracują i podatki płacą, wiesz?
Netkot (2025.10.02)
@Netkot - A, to wyborcy PIS nie pracują i nie płacą podatków, hm, czyli ponad połowa dorosłych nie pracuje i nie płaci podatków. No geniusz.
(2025.10.02)
Następny zacietrzewiony leming z brygady Prince polo
(2025.10.02)
@Netkot - więc w nagrodę za wiernopoddańczość otrzymują pieniądze na sauny, jachty etc.
Bezproblemowy (2025.10.02)
Powrót do komentarzy