UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zielarski - Co do tego maja rosyjskie media? I nazwy krajów rozpoczynamy małą literą, gdy występują w formie przymiotnika - nie tak jak u was w Ameryce. Nie uczą tego w CIA, amerykański agencie?
@Zielarski - Co do tego maja rosyjskie media? I nazwy krajów rozpoczynamy małą literą, gdy występują w formie przymiotnika - nie tak jak u was w Ameryce. Nie uczą tego w CIA, amerykański agencie?