UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A to już Boenig cysterna nie lata w obszarze między innymi i Elbląga. Jakoś ten kit o tym samolocie zniknął z łamów. Po prostu może w dobrej wierze ujawniono tajemnicę wojskową. Ten Boenig to jest samolot rozpoznania elektronicznego, a nie żadna cysterna. Zwyczajnie dokonywał on rozpoznania, co potwierdza, że zarówno NATO jak i każde z państw członkowskich samodzielnie prowadzą takie działnia wobec Rosji i Białorusi. A potem zdziwko, że tamci czynią to samo.

Latam a tam

Anuluj