18
01.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
brawo dla wszystkich ochotników. pełen szacun. u mnie w komorowie żuławskim nic nie ma :(
Komorowianin (2025.10.01)

info

3  
  0
Co to za artykuł? Jakaś wioska, co mnie to obchodzi?
(2025.10.01)
@Straszak - Oj oj gul skacze bo wyszło im i wszystko mieli dopięte na ostatni guzik... widać zazdrość tych co sami nie potrafili uczcić swoich uroczystości.... Psy szczekają a karawana jedzie dalej 😁😁😁
Bartek. L (2025.10.01)
Brawa dla całej Jednostki w Krzewsku kto jak nie oni mogli zorganizować taką piękną uroczystość... gratulację jeszcze raz dla druhen i druhów jesteście wielcy....
Tomasz. P (2025.10.01)

info

5  
  1
@Bartek. L - Uderz w stół a ćpuny sie odezwą
Rr (2025.10.01)
@Rr - Brawo za tak pieką organizację widać że goście zadowoleni impreza udana i pogoda też dopisała Wam druhowie. gratulacje rozwijacie się tak dalej a porządek przy strażnicy pierwsza klasa.
Msrzena .. (2025.10.01)
Patrząc po zdjęciach u Was na profilu to tylko pozazdrościć druhowie i nie przejmujcie się co gadają to tylko chora zawiść.
Arek.z (2025.10.01)

info

4  
  0
A co cię tak generalnie obchodzi?Ta wioska to czyjeś fzieciñstwo młodość rodzina . To nie byle jaka wioska. Byłeś?Nie widziałeś nie oceniaj.
Emel (2025.10.02)