A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
brawo dla wszystkich ochotników. pełen szacun. u mnie w komorowie żuławskim nic nie ma :(
Co to za artykuł? Jakaś wioska, co mnie to obchodzi?
@Straszak - Oj oj gul skacze bo wyszło im i wszystko mieli dopięte na ostatni guzik... widać zazdrość tych co sami nie potrafili uczcić swoich uroczystości.... Psy szczekają a karawana jedzie dalej 😁😁😁
Brawa dla całej Jednostki w Krzewsku kto jak nie oni mogli zorganizować taką piękną uroczystość... gratulację jeszcze raz dla druhen i druhów jesteście wielcy....
@Bartek. L - Uderz w stół a ćpuny sie odezwą
@Rr - Brawo za tak pieką organizację widać że goście zadowoleni impreza udana i pogoda też dopisała Wam druhowie. gratulacje rozwijacie się tak dalej a porządek przy strażnicy pierwsza klasa.
Patrząc po zdjęciach u Was na profilu to tylko pozazdrościć druhowie i nie przejmujcie się co gadają to tylko chora zawiść.
A co cię tak generalnie obchodzi?Ta wioska to czyjeś fzieciñstwo młodość rodzina
. To nie byle jaka wioska. Byłeś?Nie widziałeś nie oceniaj.