Wybrany wątek opinii

Żeby nie Pan Rutowski to nic by tam nie było
(2025.10.01)
Chyba ks. Darek
(2025.10.01)
A to nie ten sam Zdzisław R. skazany wyrokiem Sądu Karnego co podpisy fałszował i środki pieniężne rozdawał wg własnego widzimisię. To tam wyrok zapadł gruby. Kwestia apelacji i braku prawomocności to zupełnie inna kwestia.
(2025.10.01)
Ten sam cala ta zgraja ich to z wyrokami
Straszak (2025.10.01)
On jest raczej hamulcowym
Brudzędy (2025.10.01)
@Straszak - Oj oj gul skacze bo wyszło im i wszystko mieli dopięte na ostatni guzik... widać zazdrość tych co sami nie potrafili uczcić swoich uroczystości.... Psy szczekają a karawana jedzie dalej 😁😁😁
Bartek. L (2025.10.01)
@Bartek. L - Uderz w stół a ćpuny sie odezwą
Rr (2025.10.01)
@Rr - Brawo za tak pieką organizację widać że goście zadowoleni impreza udana i pogoda też dopisała Wam druhowie. gratulacje rozwijacie się tak dalej a porządek przy strażnicy pierwsza klasa.
Msrzena .. (2025.10.01)
Powrót do komentarzy