Wybrany wątek opinii
Żeby nie Pan Rutowski to nic by tam nie było
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
Chyba ks. Darek
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
A to nie ten sam Zdzisław R. skazany wyrokiem Sądu Karnego co podpisy fałszował i środki pieniężne rozdawał wg własnego widzimisię. To tam wyrok zapadł gruby. Kwestia apelacji i braku prawomocności to zupełnie inna kwestia.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Ten sam cala ta zgraja ich to z wyrokami
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
On jest raczej hamulcowym
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Straszak - Oj oj gul skacze bo wyszło im i wszystko mieli dopięte na ostatni guzik... widać zazdrość tych co sami nie potrafili uczcić swoich uroczystości.... Psy szczekają a karawana jedzie dalej 😁😁😁
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Bartek. L - Uderz w stół a ćpuny sie odezwą
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Rr - Brawo za tak pieką organizację widać że goście zadowoleni impreza udana i pogoda też dopisała Wam druhowie. gratulacje rozwijacie się tak dalej a porządek przy strażnicy pierwsza klasa.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1