UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawa dla całej Jednostki w Krzewsku kto jak nie oni mogli zorganizować taką piękną uroczystość... gratulację jeszcze raz dla druhen i druhów jesteście wielcy....

Tomasz. P

Anuluj