UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawa dla całej Jednostki w Krzewsku kto jak nie oni mogli zorganizować taką piękną uroczystość... gratulację jeszcze raz dla druhen i druhów jesteście wielcy....
Tomasz. P
Brawa dla całej Jednostki w Krzewsku kto jak nie oni mogli zorganizować taką piękną uroczystość... gratulację jeszcze raz dla druhen i druhów jesteście wielcy....
Tomasz. P