UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mamy przekopane.... Przekop - Rów Kaczora bez sensu, poza kajakami nic nie pływa, urządzenia rdzewieją, koszty rosną- już są ponad 2 mld PLN, miało być 880 mln. NIK złożył wniosek przeciw Kaczorowi / PiSowi - zaniżyli koszty piach w czasie sztormów zasypuje wpływ. Port w Elblągu to paranoja ! Niemcy pływali przez Baltyjsk i zrezygnowali z planu budowy przekopu. Co port miałby wysyłać ? Nie zrobiono nawet biznes planu ! To chory wymysł Kaczora, który jako kawaler jest oderwany od rzeczywistości... tu potrzebny jest psychiatra i skierowanie do Tworek...