A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jarek Dobrowolski - Oczywiście, że wrócą. Kalendarz jest znany.2027 rok. Wprowadzą klimat Niemiec lat 30tych. Czy widziałeś prawicę, która pyta się lewicy co wprowadzać w życie? Bo się boją opinii opozycji czy kleru? Nigdy. To potem guzik mają wyborcy z tych obietnic. Ja widzę zgranych klakierów, niewidomych miękkich i skłóconych koalicjantów plus bankruta politycznego Hołownię.
Niesamowite! I znowu wychodzi ta pisowska nienawiść do ludzi, którzy osiągają sukces. Jakie to obrzydliwe. Zamiast się cieszyć, że ktoś z Elbląga coś osiągnął w wymiarze ogólnopolskim, i to jeszcze za pomaganie innym mieszkańcom Elbląga, to będą go hejtować, że jest lewakiem. I co z tego, że jest? Na pewno zrobił dla mieszkańców tego miasta 100 razy więcej niż te hejtujące miernoty.
Zabawa w stanowiska
jeden z niewielu w tym mieście, którego można pochwalić że nic nie robi
@PiStozło - Nie dramatyzuj. To Rada jakich wiele. Każda kasta ma swoje rady.
@PiStozło - Ja tu tylko widzę twoją nienawiść do PiSu.