Wybrany wątek opinii
Niesamowite! I znowu wychodzi ta pisowska nienawiść do ludzi, którzy osiągają sukces. Jakie to obrzydliwe. Zamiast się cieszyć, że ktoś z Elbląga coś osiągnął w wymiarze ogólnopolskim, i to jeszcze za pomaganie innym mieszkańcom Elbląga, to będą go hejtować, że jest lewakiem. I co z tego, że jest? Na pewno zrobił dla mieszkańców tego miasta 100 razy więcej niż te hejtujące miernoty.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@PiStozło - Nie dramatyzuj. To Rada jakich wiele. Każda kasta ma swoje rady.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@PiStozło - Ja tu tylko widzę twoją nienawiść do PiSu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0