UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niesamowite! I znowu wychodzi ta pisowska nienawiść do ludzi, którzy osiągają sukces. Jakie to obrzydliwe. Zamiast się cieszyć, że ktoś z Elbląga coś osiągnął w wymiarze ogólnopolskim, i to jeszcze za pomaganie innym mieszkańcom Elbląga, to będą go hejtować, że jest lewakiem. I co z tego, że jest? Na pewno zrobił dla mieszkańców tego miasta 100 razy więcej niż te hejtujące miernoty.

PiStozło