33
19.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
albo takiego co dukał dis, dis, dis, of of of the the the end end...
(2025.09.19)
ile ta wejściówka kosztowała? 30 zł, czyli przychód sięgnął niebagatelnych 2 mln zł, więc przy kosztach na poziomie 50 % zysk brutto z działalności operacyjnej zamknął się w okolicach 1 mln zł, więc jak nie bedzie trzeba robić remontów za 100 lat park sie zwróci; )
(2025.09.19)
Bardzo pobieżny artykuł bez głębszej analizy. Będzie prowokował złośliwości lub co najmniej drwinę, ale niestety zasłużenie, bo zrobiono go na kolanie. Nowa inwestycja powinna być opomiarowana wzdłuż i wszerz i ktoś kto za odpowiada za ten biznes powinien z tego zrobić "show". A tak - góra urodziła mysz...
(2025.09.19)

info

11  
  3
Piękna inwestycja strzał w dziesiątkę a nawet w setkę. Gratuluję pomysłodawcy.
Marcelo (2025.09.19)

info

14  
  14
Przy tak słabej pogodzie w trakcie tegorocznych wakacji to wynik jest mega. Ogólnie obiekt to strzał w dziesiątkę!
(2025.09.19)

info

13  
  10
Większy wydatek niż zysk.
(2025.09.19)
Słyszałem opinię osoby bliskiej basenowi, że inwestycja była zrealizowana z pieniędzy unijnych i przez 5 lat ceny muszą być śmieszno niskie ceny, póżniej ceny wzrosną
all (2025.09.19)
Urra urra urra!
Wyborca PO (2025.09.19)

info

3  
  2
I doliczyć koszt rozjeżdżonych trawników przez wiochmanów.
(2025.09.19)

info

8  
  3
A jak z rentownością przekopu Mierzei? Wiwat jarosław
(2025.09.19)