UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słyszałem opinię osoby bliskiej basenowi, że inwestycja była zrealizowana z pieniędzy unijnych i przez 5 lat ceny muszą być śmieszno niskie ceny, póżniej ceny wzrosną

all

Anuluj